Категорії

Декларації голови та заступника голови Золотоніської районної ради VI та VII скликання

 

Декларації голови та заступника голови

Золотоніської районної ради VI  скликання

 

Відповідно до законодавства України керівники органів місцевого самоврядування подали декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік.

 

     Саранча Валерій Петрович: місце проживання – селище Пальміра. Відомості про доходи: загальна сума сукупного доходу (грн.) – 163 214. Відомості про нерухоме майно (кв.м.) земельні ділянки – 4 448, житлові будинки – 86,5.

 

     Нагаєвський Олександр Григорович: місце проживання – село Нова Дмитрівна. Відомості про доходи: загальна сума сукупного доходу (грн.) – 49 245. Відомості про нерухоме майно (кв.м.) земельні ділянки – 2 000, житлові будинки – 100.

Відповідно до законодавства України голова та заступник голови Золотоніської районної ради подали декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік які оприлюднені в районній газеті ,,Вісник Золотоніщини" від 23 квітня 2015 № 16.

 

 

 

 

Декларації голови та заступника голови

Золотоніської районної ради  VII скликання

 

Декларація про про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік  голови Золотоніської районної ради Саранчі Валерія Петровича

 

 

Декларація про про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік заступника голови Золотоніської районної ради Гончаренко Т.І.