Категорії

Вакансії. Конкурс

 

Золотоніська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Золотоніської районної ради, а саме:

- головного спеціаліста з питань організаційного забезпечення діяльності ради, постійних комісій, зв’язків з органами місцевого самоврядування;

- головного спеціаліста з питань управління майном районної комунальної власності, фінансових та господарських питань.

 

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, порядків проведення конкурсу та іспиту можна отримати у Золотоніській районній раді.

 

Порядок проведення конкурсу та іспиту на заміщення вакантних посад розміщено на веб сторінці Золотоніської районної ради у розділі ,,Вакансії. Конкурс”за посиланням:https://bit.ly/3aHIaM6

 

Основні вимоги до кандидатів на вказані посади: освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері, вміння використовувати офісну техніку, комп’ютерне обладнання.

 

Спеціальні вимоги до кандидатів на вказані посади: повинен знати Конституцію України; закони України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, ,,Про службу в органах місцевого самоврядування”, ,,Про державну службу”, ,,Про запобігання корупції”, інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.

 

Вимоги до стажу роботи: Без вимог до стажу роботи.

 

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня публікації у районній газеті ,,Вісник Золотоніщини” оголошення про проведення конкурсу.

Адреса та номери телефонів: І поверх, вул. Садовий проїзд, 5,                     м. Золотоноша. Телефони: (04737) 2-20-13, 2-35-91, 2-34-19, 2-15-76.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Золотоніської районної ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та її проходження;

 

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

 

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

 

- копію документа, який посвідчує особу;

 

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

 

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України ,,Про запобігання корупції”.

 

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади в органах місцевого самоврядування;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

 

Золотоніська районна рада 

Дата розміщення оголошення 02.09.2020

 

Розпорядження від 31.08.2020 № 35-р/01-3 ,,Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Золотоніської районної ради

Дата розміщення 02.09.2020

 

Розпорядження від 31.08.2020 № 36-р/01-3 ,,Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Золотоніської районної ради”

Дата розміщення 02.09.2020

 

Розпорядження від 31.08.2020 № 37-р/01-3 ,,Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Золотоніської районної ради”

Дата розміщення 02.09.2020