Категорії

СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЇ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ 

 

Постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правоохоронної діяльності, свободи слова та інформації

 

Бут Любов Анатоліївна

- голова постійної комісії

Тернова Ірина Володимирівна

- заступник голови постійної комісії

Куцеконь Лариса Олексіївна

- секретар постійної комісії

Гордієнко Галина Іванівна

 

Саранча Валерій Петрович

 

Стріховський Володимир Олександрович

 

Шевченко Дмитро Вікторович

 

 

Постійна комісія районної ради з питань управління майном, комунальної власності, інвестиційної та підприємницької діяльності

 

Глоба Лариса Іванівна

- голова постійної комісії

Авраменко Микола Юрійович

- заступник голови постійної комісії

Лосіцька Людмила Миколаївна

- секретар постійної комісії

Василенко Валерій Миколайович

 

Богославець Тетяна Володимирівна

 

Масло Олег Михайлович

 

Подрига Наталія Валентинівна

 

 

Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури і туризму, фізичної культури і спорту

 

Ніщенко Мар’яна Едуардівна

- голова постійної комісії

Наумейко Валентина Василівна

- заступник голови постійної комісії

Чистопалюк Ольга Іванівна

- секретар постійної комісії

Бойко Світлана Анатоліївна

 

Приходько Максим Олександрович

 

Ткаченко Олег Петрович

 

Юрковський Олександр Юрійович

 

 

Постійна комісія районної ради з питань соціально-економічного розвитку територій, бюджетних відносин, фінансів та цін

 

Прудиус Оксана Федорівна

- голова постійної комісії

Тарасенко Олександр Володимирович

- заступник голови постійної комісії

Джура Наталія Григорівна

- секретар постійної комісії

Козлов Сергій Михайлович

 

Лесечко Наталія Михайлівна

 

Лисун Антон Дмитрович

 

Флоренко Олександр Анатолійович

 

Шинкаренко Володимир Андрійович

 

 

Постійна комісія районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, природокористування, екології, охорони навколишнього середовища

 

Чорненко Михайло Миколайович

- голова постійної комісії

Грінько Микола Михайлович

- заступник голови постійної комісії

Гончаренко Тетяна Іванівна

- секретар постійної комісії

Барвет Сергій Володимирович

 

Кобзар Наталія Миколаївна

 

Лісовий Олександр Анатолійович

 

Сененко Станіслав Васильович

 

Чубенко Олексій Анатолійович