Категорії

Зустріч з лідерами учнівського самоврядування Золотоніського району

 

   Вчора у кабінеті голови районної ради Миколи Собченка побували лідери учнівського самоврядування Золотоніського району. Микола Георгійович щиро зустрів учнів різних шкіл. Під час спілкування, голова районної ради розповів присутнім про соціально-економічний розвиток району та участь у цьому процесі депутатів місцевих рад, як представників інтересів територіальних громад Золотоніщини.

  - Депутатський корпус районної ради не залишається осторонь вирішення проблем соціальної сфери району та зокрема галузі освіти. Завдяки спільній роботі районної та сільських рад, органів виконавчої влади освітянська галузь району розвивається на належному рівні, має якісні показники у навчанні і відповідне матеріально-технічне забезпечення, - сказав Микола Собченко під час спілкування з учнями.    

  Микола Георгійович ознайомив представників учнівського самоврядування з повноваженнями та організацією роботи районної ради, постійних комісій, депутатського корпусу і виконавчого апарату та запросив до співпраці між районною радою і учнівським самоврядуванням. По завершенню зустрічі учні сфотографувалися на згадку з керівником району, а хто бажав, посидів у його кріслі. 

  Голова районної ради був приємно вражений, що учнівська молодь цікавиться роботою органів влади району та бажає навчитись азам місцевого самоврядування, управління територіальними громадами, адже - це непроста справа.

Повернутись