Категорії

Золотоніщина відправила мобілізованих чоловіків до війська

   12 березня Золотоніщина знову відправила сформовану команду мобілізованих чоловіків для проходження військового навчання і підготовки до участі в військових операціях на сході України.

   Хлопців, які прибули до Золотонісько-Драбівського об’єднаного військового комісаріату, як і завжди урочисто проводжали в районному будинку культури родичі та близькі, керівники районну, громадськість міста, волонтери.

   Звертаючись до призовників, голова районної ради Валерій Саранча та голова районної державної адміністрації Олександр Лісовий побажали їм берегти себе, стійко тримати всі труднощі військової служби та з честю нести звання воїна-захисника рідної землі, живими і здоровими повернутись до рідних домівок.

   По завершенню виступів очільників району до військових звернулись представники духовенства району та міста, які благословили їх і окропили свяченою водою. Отець Олександр та отець Ярослав вручили мужнім чоловікам ікони, молитвослови та натільні хрести. А освітяни району разом з волонтерами всім військовим вручили янголів-оберегів, які виготовили учні сільських шкіл.

   Крім того, за вже доброю традицією всі захисники поставили свої автографи на двох Державних Прапорах України: один залишиться у районі, інший, як оберіг, поїде в зону проведення АТО. На завершення заходу присутні заспівали Гімн України та сфотографувались на пам'ять. Коли чоловіки спускались зі сцени - зал аплодував їм стоячи!

   Завдяки спільній роботі громадськості та працівників районного будинку культури військовим було влаштовано сентиментальні, але, водночас сповненні національної свідомості та гордості проводи. 

 

Повернутись