Категорії

Золотоніщина відзначила День знань

 

Цього літа навчальні заклади перетворили Золотоніщину на величезний будівельний майданчик. Освіта стала галуззю, якою тут опікуються мабуть найбільше серед районів Черкащини. На капітальні і поточні ремонти, придбання комп’ютерної техніки, меблів, шкільних автобусів з місцевих бюджетів використано близько 15 млн. грн. Тож 1 вересня представникам влади було чим похвалитися на шкільних урочистостях.

 

День знань традиційно є святом для всього села. На нього збираються всі жителі територіальної громади. Вони добре розуміють, що поки живе школа, доки народжуються діти у селі – населений пункт живе і процвітає.

 

На урочисті заходи з нагоди свята до загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів ім. Г.П.Берези в с.Благодатне прибули голова районної ради Валерій Саранча, народний депутат України Віктор Вовк та депутат обласної ради Вадим Гайович.

 

Першачки, учні та педагогічний колектив радо зустрічали гостей, адже вони приїхали на свято не з пустими руками: з нагоди свята школа отримала мультимедійний проектор, переносний проекційний екран, сертифікати на 40 стільців та комп’ютерний клас.

 

З вітальними словами звернувся голова районної ради Валерій Саранча, який привітав присутніх зі святом та подякував всім, хто долучається до нелегкої освітянської праці. Валерій Петрович побажав в новому навчальному році учням приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам старанних і талановитих учнів, терпіння та витримки у такій нелегкій професії.

 

Після Благодатного голова районної ради разом з почесними гостями відвідали Новодмитрівську загальноосвітню школу, де долучилися до святкових заходів і провели зустріч з колективом.

 

До речі, Новодмитрівська школа цьогоріч приймала на День Знань одразу двох народних депутатів, адже в школу завітав ще й Владислав Голуб. Можливо, це знак, що Верховна Рада врешті дослухається до освітянських проблем, пов’язаних з рівнем оплати праці та оптимізацією сільських шкіл?

 

Не обійшлося й тут без подарунків. Новодмитрівській школі подарували мультимедійний проектор, переносний проекційний екран і сертифікат на 4 ноутбуки.

 

Активну участь в урочистостях з нагоди Дня знань 1 вересня взяли також і депутати районної ради. Звучали привітання і побажання в яких висловлювалися надії на краще майбутнє для сільської юні. Перший шкільний дзвоник однаково хвилює всі покоління. Дітям він дарує радість, зустріч з рідною школою, однокласниками, дорослим - приємні спогади про шкільні роки. Це спільне свято, тому що в основі всіх великих справ, всіх професій лежать глибокі і міцні знання.

Повернутись