Категорії

Золотоніщина пам’ятає Героїв Небесної Сотні.

   Золотоніщина пам’ятає Героїв Небесної Сотні. У зв’язку з цим у місті Золотоноша 20 лютого відбулась ,,тиха хода” учасники якої, а це керівництво району та міста, духовенство, учнівська та студентська молодь, представники різних громадських організації, пройшли від пам’ятного знаку ,,Танк - Т-34” на честь воїнів-визволителів Золотоніщини до пам’ятника Героям Небесної Сотні котрий встановлено у Меморіальному парку міста. Біля пам’ятника Героям духовенство різних конфесій провело спільну поминальну панахиду за Героями Небесної сотні та всіма захисниками України, які віддали своє життя за гідність, волю, свободу, і незалежність Батьківщини.

   Керівництво району, міста, представники установ, організацій та громадськість вклонились Героям Небесної Сотні, поклавши квіти до пам’ятника. 

   По завершенню ,,тихої ходи” у районному будинку культури відбувся тематичний вечір до Дня Героїв Небесної Сотні де було вшановано подвиг учасників Революції гідності. Організатори вечору відтворили на концертній сцені атмосферу та події, які відбулись 20 лютого 2014 року на Майдані. Тему втрат на Майдані продовжили події на Сході України. Завершився тематичний вечір хвилиною мовчання і  виконанням Гімну України.  

Повернутись