Категорії

Золотоніщина допомагає захисникам Вітчизни

 

   У нашій багатостраждальній Україні триває війна. Українські бійці щодня демонструють свою силу і мужність. Наступальні дії сил АТО призвели до подальшого послаблення позицій бойовиків та витіснення терористів на територію Луганської області. І хоча держава намагається підтримати українську армію, та багато чого залежить і від простих українців – особисто кожного з нас.

    Жителі Золотоніського району стараються не бути осторонь подій. Вісім осіб – членів загону «Народна самооборона» добровільно пішли на війну, п’ятеро з них потрапили у батальйон «Вінниця». Силами району, зокрема за сприяння районної ради та райдержадміністрації, було придбано 16 бронежилетів: три з них закупило СТОВ «Гранекс-Черкаси» (директор Том Ван Гої), два придбали завдяки СТОВ «Нива» (директор Василь Лисенко), по одному бронежилету придбали завдяки Золотоніському РайСТ (голова правління Володимир Давиденко), СТОВ «Пальміра» (директор Олександр Журба) та СТОВ «Воля». Активно включились у підтримку Збройних Сил і сільські громади. За кошти, зібрані на території Піщанської сільської ради купили 5 бронежилетів та спеціальне спорядження для снайпера, по одному бронежилету придбали жителі сіл: Богдани – спільно із СТОВ «Богданівське», Вільхівської, Деньгівської, Драбівецької, Кропивнянської, Кривоносівської та Скориківської сільських рад.

   Члени «Народної самооборони» на чолі з керівником Олегом Паулем щойно повернулися зі Слов’янська, куди відвозили гуманітарну допомогу, та знову, у черговий раз ризикуючи життям і здоров’ям, вирушають у гарячі точки, щоб відвезти нашим солдатам бронежилети і провізію.

    Щира вдячність усім людям, яким небайдужа біда України. Патріотизм і любов до Батьківщини починаються із конкретних справ. Тож усі, хто дійсно у міру своїх можливостей допомагає нашим солдатам – реально доводять свою любов до України, роблять вагомі кроки для перемоги.

   Хлопці, які повертаються з війни, волонтери, що їздять у гарячі точки, члени «Народної самооборони» – всі говорять одне: наша армія патріотично воює за народ, щоб по наших землях не топталися бойовики і сепаратисти. Молоді хлопці віддають за нас свої життя. Мирне населення повинне підтримати їх!

  Освітяни теж не можуть байдуже спостерігати за подіями, що відбуваються в країні. Вчителі Золотоніського району зібрали кошти загальною сумою до шести тисяч гривень, закупили зошити й інше шкільне приладдя та відправили у загальноосвітню школу №15 м. Слов’янськ.

   Розуміємо, що всім людям зараз дуже скрутно жити, але не можна впадати у відчай, треба допомагати нашим військовим, адже тільки разом ми досягнемо перемоги!

 

     За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації.

 

 

Повернутись