Категорії

Завдяки їх праці у кожній українській оселі є і хліб, і до хліба

 

  Сьогодні, 13 листопада, Золотоніські аграрії відмічали своє професійне свято - День працівників сільського господарства. Запрошених на свято гостей зустрічали керівники району та духовий оркестр. Відкрили та радували протягом всього свята своєю творчістю художні колективи районного та сільських будинків культури.

  Цього дня у районному будинку культури зібрались всі найкращі працівники сільськогосподарської галузі району. Золотоніський район знаходиться на передових позиціях у обласному рейтингу соціально-економічного розвитку, ось чому кращих із кращих набрався повний зал районного будинку культури.

  Привітати працівників сільського господарства прибули голова районної ради Микола Собченко, голова районної державної адміністрації Олександр Манчук, міський голова міста Золотоноша Віталій Войцехівський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Глоба, головний лікар Золотоніської центральної районної лікарні Сергій Примак та від імені сільських голів Юрій Гунько.

  У вітальному слові, Микола Георгійович та Олександр Андрійович, привітали присутніх з професійним святом і висловили працівникам аграрної галузі району щирі вітання і слова вдячності за їх працю та побажали, щоб кожна родина жила в сімейному затишку, щасті, добробуті й при повному здоров’ї, а наполеглива праця приносила радість і достаток.

  Очільники району окремо подякували всім ветеранам праці - тим, хто все своє життя віддав сільському господарству, тим, хто піднімав з руїн наші села після війни і розбудовував їх у подальші роки.

  Крім того, голова районної ради, під час свого виступу відзначив, що у районі здійснюють виробничу діяльність 98 сільськогосподарських підприємств, з них 47 фермерських господарств, 32 товариства, 13 приватних підприємств та 1 сільськогосподарський кооператив у яких працює  біля  п’яти тисяч осіб та особливо підкреслив, що незважаючи ні на погодні умови, ні на фінансові негаразди є позитивні напрацювання по виконанню комплексних програм ,,Село Черкащини - 2020”, ,,Зерно Черкащини - 2015”,  програм розвитку галузі молочного скотарства та свинарства до 2020 року.

  У ході святкування, Микола Собченко та Олександр Манчук, нагородили почесними грамотами районної ради і районної державної адміністрації керівників та працівників сільськогосподарських підприємств.    

  Офіційна частина продовжилась святковим концертом з пригощанням присутніх запашним Золотоніським короваєм. 

 

 

 

Повернутись