Категорії

Заступник голови районної ради взяв участь у роботі сесії Бубнівсько-Слобідської сільської ради

 

   На минулому тижні відбулась сесія Бубнівсько-Слобідської сільської ради. У її роботі взяв участь заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський. До порядку денного пленарного засідання було внесено:

         - звіт про виконання сільського бюджету за І півріччя 2014 року;

         - про передачу видатків на виконання власних повноважень;

         - про проведення ремонту сільських доріг;

         - та інші актуальні питання для сільської громади.     

   У ході роботи сесії особлива увага депутатів була приділена питання звіту про виконання сільського бюджету за шість місяців та ремонту місцевих доріг.

  Про стан виконання сільського бюджету депутатів та запрошених проінформувала головний бухгалтер Надія Михайлик. Депутатський корпус обговорив інформацію Надії Петрівни та вніс окремі пропозиції до проекту рішення сільської ради.

   Досить жваво депутати сільської ради розглядали питання проведення ремонту сільських доріг, яке озвучила секретар сільської ради Світлана Шнурко. Участь в обговоренні цього питання взяли заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський та керівник місцевого сільськогосподарського підприємства СТОВ ,,Воля”Олексій Головко, депутати сільської ради.

   Керівник місцевого агроформування повідомив, що очолюване ним підприємство має можливість та бере зобов’язання на проведення ремонту окремих доріг на території села. У свою чергу заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський запропонував депутатам сільської ради спрямувати частину передбачених коштів для ремонт місцевих шляхів на встановлення сучасних металопластикових вікон у навчально-виховному комплексі.     

   Так завдяки спільній роботі районної влади, керівництва місцевого сільськогосподарського підприємства, сільських депутатів було досягнуто соціального діалогу та вирішено ряд важливих питань щодо ремонту сільських доріг і впровадженню енергозберігаючих технологій у Бубнівсько-Слобідському навчально-виховному комплексу. 

   Також, цього дня, депутатами було розглянуто ряд заяв, котрі стосуються земельних питань.

     З усіх питань порядку денного депутатами ухвалено відповідні рішення сільської ради.

Повернутись