Категорії

Засідання президії Золотоніської районної ради

       

     

    17 травня цього року під головуванням голови районної ради Миколи Собченка відбулося засідання президії районної ради. Члени президії розглянули питання про хід виконання рішення районної ради від 12.11.2009 № 28-5/V ,,Про районну програму оздоровлення дітей і учнівської молоді на 2009-2015 роки” та підготовку до оздоровлення дітей і учнівської молоді влітку 2012 року.

    Участь у роботі президії районної ради взяли голова районної державної адміністрації, депутата Черкаської обласної ради Оксана Криницька та її заступники, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, міжрайонний прокурор, начальник Золотоніського міськвідділу УМВС України в Черкаській області, керівники дитячих оздоровчих таборів, голови районних комітетів профспілок, сільські голови, представники засобів масової інформації

    Про хід виконання рішення районної ради від 12.11.2009 № 28-5/V ,,Про районну програму оздоровлення дітей і учнівської молоді на 2009-2015 роки” та підготовку до оздоровлення дітей і учнівської молоді влітку 2012 року” проінформували Людмила Бершадська - начальник відділу з питань молоді та спорту райдержадміністрації, Лариса Глоба - начальник відділу освіти райдержадміністрації, Ніна Засенко - начальник служби у справах дітей, Володимир Карпенко - головний державний санітарний лікар Золотоніського району. У своїх виступах доповідачі відзначили, що у 2009 році з метою створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді Золотоніською районною радою прийнято районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2009 - 2015 роки. За час її дії на території району оздоровчими заходами охоплено значну кількість дітей та шкільної молоді. Так, у 2010 році оздоровлено - 72, а у 2011 році - 78 відсотків дітей району. На виконання програми для оздоровлення дітей-сиріт, дітей-інвалідів та інших категорійних груп у 2010 році було використано - 108,266 тис. грн., а у 2011 році - 117,900 тис. грн. коштів районного бюджету.

    За словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Лариси Глоби, у 59 пришкільних таборах літнім оздоровленням та відпочинком планується охопити 1930 учнів старших класів та 1260 вихованців 1 - 4 класів. Для оздоровлення учнів у пришкільних таборах та категорійних дітей у районному та сільських бюджетах передбачено кошти у розмірі 188,720 тис. грн. У цьому році при навчальних закладах району діятимуть 24 табори праці та відпочинку, у яких планується оздоровити 670 дітей. Всі дошкільні заклади перейдуть на санаторний режим роботи, виховання та харчування.    

    У районному бюджеті на оздоровчий період 2012 року передбачено кошти у розмірі 120,000 тис. грн., за рахунок яких планується стовідсотково оздоровити дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

    Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ніна Засенко зазначила, що її службою спільно з відділом освіти райдержадміністрації планується провести профільні зміни для дітей з девіантною поведінкою на базі Гельмязівської, Піщанської, Чапаєвської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Домантівського навчально - виховного комплексу.       

  Людмила Бершадська повідомила присутніх, що у цьогорічному оздоровчому періоді заміські оздоровчі табори ,,Чапаєвець”, ,,Гайдарівець” та дитячий оздоровчий комплекс ,,Придніпровський” планують розпочати оздоровлення дітей у період з 10 по 20 червня. За її словами, під час літнього оздоровчого періоду планується оздоровити 94 відсотки дітей району.

    Участь в обговоренні питання порядку денного засідання президії взяли члени президії, керівники заміських оздоровчих таборів та інших служб, які причетні до забезпечення оздоровлення дітей.

    Підбиваючи підсумки розгляду питання порядку денного, голова районної ради Микола Собченко зазначив, що відпочинок повинен приносити дітям максимум задоволення та радості, всі районні служби, котрі причетні до оздоровлення дітей, провели належну підготовчу роботу до початку літнього оздоровчого періоду.    

   По звершенню розгляду питання було ухвалено відповідне рішення президії Золотоніської районної ради.

  Після засідання президії районної ради відбулися колегія райдержадміністрації та день інформування сільських голів.

 

Повернутись