Категорії

Запровадження електронної стрічки

 

   У актовому залі Головного Управління Міндоходів у Черкаській області 9 серпня відбулась семінар – нарада із платниками податків Черкаської області, які у своїй роботі використовують реєстратори розрахункових операцій, а також сервісними організаціями, які обслуговують касові апарати.

  Начальник відділу контролю за проведенням розрахунків управління аудиту Міністерства доходів і зборів Павло Сидоров розповів присутнім про невідворотність прогресу у застосуванні новітньої касової техніки і вимогах до неї та відповів на питання щодо використання РРО.

  Особливо П.Сидоров наголосив на необхідності вчасного придбання сучасної касової техніки, адже із 1 жовтня касові апарати, не включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, не можуть використовуватися. Також він нагадав, що з 01 січня 2013 року для суб'єктів господарювання настав обов’язок подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій в електронному вигляді. Фінансову відповідальність відклали до 1 січня 2014 року для того, щоб користувачі мали час для вивчення та освоєння нової техніки, хоч деякі із них помилково розцінили цей крок держави як такий, що дозволяє відкласти оновлення касового апарату.

 

  Для сприяння у своєчасному переході до використання сучасної техніки Золотоніська ОДПІ проводить щотижневі семінари по питанню застосування РРО, які подають електронну звітність у електронній формі. 

  Семінари проводяться щоп’ятниці о 10-00 у актовому залі Золотоніської ОДПІ.

 

Золотоніська ОДПІ

 

Повернутись