Категорії

Забезпечення населення Золотоніського району транспортним сполученням на контролі у президії районної ради

 

   25 вересня цього року під головуванням голови районної ради Миколи Собченка відбулося засідання президії районної ради. Члени президії розглянули питання:

   -Про забезпечення населення Золотоніського району транспортним сполученням.

   - Про стан підготовки об’єктів соціально - культурної сфери на території Золотоніського району до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 років.

   - Про роботу органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та їх посадових осіб по сприянню виборчим комісіям у реалізації їх повноважень по підготовці та проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

   Участь у роботі президії районної ради взяли перший заступник голови райдержадміністрації Микола Іщенко, заступники голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало та Олена Білоока, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, сільські голови, представники засобів масової інформації.

   Про забезпечення населення Золотоніського району транспортним сполученням проінформували Інна Лузан - начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Олександр Гвоздик - директор ПАТ  „Золотоніське АТП - 17112”. У своїх виступах доповідачі відзначили, що у районі на належному рівні забезпечено транспортне сполучення між населеними пунктами з м. Золотоноша та обласним центром. З 61 населеного пункту регулярним транспортним сполучення охоплено 57 або 93,4%, за винятком с. Дібрівка, с-ща Шкодунівка. У селищах Снігірівка та Роздол відсутнє постійно проживаюче населення. Територією району пролягає залізнична колія сполученням станція ім. Т.Г. Шевченка - станція Гребінка, з зупинками на станціях Панське, Чапаєвка, Хвильово-Сорочин, Богуславець, Вознесенське, Привітне, Пальміра. Основним автотранспортним підприємством, яке здійснює пасажирські перевезення на приміських маршрутах  Золотоніського району є ПАТ „Золотоніське АТП-17112”.

   Участь в обговоренні цього питання взяли члени президії районної ради, начальник залізничної станції Золотоноша Микола Верещака та сільські голови.

   Підбиваючи підсумки розгляду питання порядку денного, голова районної ради Микола Собченко подякував присутнім  автоперевізникам за їх роботу по забезпеченню безперебійного перевезення жителів району, але крім того звернув їх увагу на необхідність покращення культури перевезення пасажирів.

   Про стан підготовки об’єктів соціально - культурної сфери на території Золотоніського району до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 років проінформував президію районної ради заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало.   

   Окремої уваги учасниками засідання було надано питанню роботи органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади та їх посадових осіб по сприянню виборчим комісіям у реалізації їх повноважень по підготовці та проведенню виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

   По звершенню розгляду кожного з питань було ухвалено відповідні рішення президії Золотоніської районної ради.

   Після засідання президії районної ради відбувся черговий день інформування сільських голів.

Повернутись