Категорії

Вшанування призерів ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

   17 травня 2012 року відбулось вшанування учнів, які стали переможцями і призерами ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук. Участь в урочистизх заходах взяли голова районної ради Микола Собченко та голова райдержадміністрації Оксана Криницька.

        

          Нині в освітянських обжинках сніп досить ваговий: 8 учнів здобули перемогу на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад, 3 конкурсі-захисті робіт МАН. Приємно, що призерами є учні різних навчальних закладів, адже всі діти повинні мати рівний доступ до здобуття якісної освіти, в тому числі й сільські малокомплектні школи.

         У 2007 року запроваджено механізм адресної підтримки обдарованої учнівської молоді шляхом призначення і виплати стипендій призерам обласних олімпіад та призерам і переможцям МАН, а їх наставникам премій. На виконання рішення Золотоніської районної ради від 25.05.2011р.                № 6-12/VІ ,,Про затвердження Положення про стипендії Золотоніської районної ради для переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН України та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін” та наказом відділу освіти Золотоніської РДА від 27.05.2011 року  № 185 у 2011-2012 навчальному році призначені стипендії 9 учням шкіл району (Ім. – 20%, ІІ – 15%, ІІІ – 10% прожиткового мінімуму) на місяць. У січні 2012 року сума виплат становила – 1328 грн., а наставниками цих учнів у серпні 2011 року виплачено премії у розмірах передбачених програмою.

         Учні району Куценко Вікторія та Світайло Юлія одержують обласну стипендію у розмірі 30% прожиткового мінімуму, Пилипенко Ігор, учень Шабельниківського НВК одержує Президентську стипендію призначену наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України від 19.09.2011 року.

      З 2007 року у районі працює Школа інтелектуального резерву Золотоніщини, до якої входять учні-переможці районних олімпіад з математики (близько 30-тиосіб).

          Для підвищення інтелектуальної, духовної та мистецької культури учнів у районі проводяться конкурси учнівської творчості у рамках Всеукраїнських конкурсів, фестивалів ,,Вірю в майбутнє твоє, Україно”, ,,Об’єднаймося,  брати мої”, ,,Добро починається з тебе”, ім. П.Яцика, ,,Новітній інтелект”, до яких залучається кожен другий учень шкіл району.

      Учні району беруть активну участь у проведенні літературно-мистецьких вечорів, присвячених пам’яті видатних діячів. Для дітей з літературними здібностями при районному методичному кабінеті діє клуб ,,Слово”. Створено школу юного науковця, запроваджено конкурс для дітей з акторськими здібностями. Щорічно організовується конкурс ,,Літературний жовтень”.

        
За інформацією відідлу освіти Золотоніської РДА

Повернутись