Категорії

Всеукраїнський турнір з футболу стартував на Золотоніщині

 

На стадіонах «Колос» та «ДЮСШ» розпочався «ІІ-ий Всеукраїнськийтурнір з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2001 р.н. та молодшіпам'яті О.Я. Грінька». Олексій Грінько, родом з Нової Дмитрівки, працював директором ДЮСШ «Колос», у своїй школі вчителем фізичної культури та підготував багато районних спортсменів. В подальшому він зайнявся особистою справою та продовжував активно допомагати спорту Золотоніщини, як фізично так і фінансово.  Якщо взяти спортивну кар’єру Олексія, то він розпочав свій шлях граючи у футбол за команду «Юність» (Нова Дмитрівка), продовжив у збірній команді України «Локомотив» де виборов титул чемпіона Радянського Союзу та отримав звання «Кандидат у майстри спорту СРСР», команді «Спартак» (Золотоноша) де став чемпіоном області, був кращим гравцем районної та міськрайонної команди ветеранів Золотоніщини.

Відкриття турніру проводили: брат, дружина, діти Олексія, голови райдержадміністрації і районної ради, директор РК ДЮСШ та тренери-викладачі  Золотоніських спортивних шкіл. 

На змагання за почесними трофеями прибули команди: «Арсенал 1» – Київ, «Арсенал 2» – Київ, «Колос»  – Чорнобай, «Мрія» – Черкаси, «РК ДЮСШ» – Золотоноша, «СДЮСШОР» – Черкаси, «ХДВУФК 1» – Харків, «ХДВУФК 2» – Харків, на жаль завадило проиїзду команд з Одеси, Хмельницького та Вижгорода  на передодні турніру особті проблеми.

Турнір розпочався грою команд «ХДВУФК 1» – Харків - «СДЮСШОР» – Черкаси (6:1 на користь Харківчан), «РК ДЮСШ» – Золотоноша - «Колос»  – Чорнобай (1:0 на користь РК ДЮСШ), «Арсенал 2» – Київ - «ХДВУФК 2» – Харків (5:1 на користь Харківчан), «Арсенал 1» – Київ - «Мрія» – Черкаси (7:1 на користь Киян).

 

За інформацією Золотоніської райдержадміністрації

Повернутись