Категорії

Вони присвятили своє життя благородній справі

 

   Щороку першої неділі листопада відповідно до Указу Президента України від 13.04.1999 року відмічається свято - День працівника соціальної сфери України. Цього дня своє професійне свято відзначатимуть понад 500 осіб, які працюють у закладах соціального захисту Золотоніського району, і у переважній більшості - це жінки. Вони присвятили своє життя благородній справі, їх праця майже непомітна, але досить тяжка, вони завжди з людиною, яка потрапила у складні життєві умови, надаючи їй допомогу, завжди поруч з пенсіонерами, одинокими літніми людьми, ветеранами та інвалідами, дітьми-сиротами, молоддю, багатодітними родинами віддаючи їм тепло своїх душ та сердець.

   Ось і сьогодні у переддень свята у залі засідань районної ради відбулись урочисті заходи присвячені Дню працівника соціальної сфери України.

   Голова районної ради Микола Собченко та голова районної державної адміністрації Олександр Манчук завітали на урочисті заходи для того, щоб привітати працівників соціальної сфери з їх професійним святом і кращим з них вручили грамоти районної ради, районної державної адміністрації та цінні подарунки.

   - Якою б складною і напруженою не була ця робота, головне в ній - любов до людей, бажання допомогти, прагнення робити добро. Дякуючи цьому Золотоніщина має хороших, самовідданих працівників соціальної сфери, які якісно і своєчасно надають допомогу людям, що її потребують. При цьому забезпечуються взаємодія всіх суб’єктів соціальної роботи, підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування району, благодійних фондів.

   Напередодні професійного свята хочу привітати всіх спеціалістів по соціальній роботі і побажати усім гідно і гордо нести звання помічника, захисника і янгола - охоронця для сотень людей. Те добро, яке ви робите, обов’язково до Вас повернеться, - вітаючи присутніх у залі, зазначив Микола Георгійович.

  По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений працівниками районного будинку культури.

 

Повернутись