Категорії

Визначено переможців районного конкурсу на кращу сільську

 

   21 січня в залі засідань районної ради відбулось засідання конкурсної комісії з проведення щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду за результатами роботи у 2014 році. Цей конкурс проводиться з метою вивчення, узагальнення і поширення кращого досвіду роботи сільських рад району, їх виконавчих комітетів, поліпшення діяльності сільських рад у розвитку самоврядності, зміцненні самодостатності територіальних громад.

   Засідання комісії відбулось під головування керуючого справами районної ради, заступника голови конкурсної комісії Сергія Стрижака.

   На початку засідання Сергій Олександрович відзначив, що сільськими радами району у минулому році проведено значний обсяг робіт у питаннях виконання сільських бюджетів, економічного та соціального розвитку населених пунктів, сприяння розвитку сільськогосподарського виробництва, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту і багато чого іншого.

   Секретар конкурсної комісії проінформував присутніх у залі, що оцінювання результатів діяльності сільських рад району здійснювалось відповідно до Положення про щорічний районний  конкурс на кращу сільську раду.

   Потрібно відзначити, що оцінювання конкурсантів проводилось сімнадцятьма відділами та управління райдержадміністрації, територіальними органами виконавчої влади за підсумками діяльності сільських рад протягом календарного року.

   Прийом конкурсних матеріалів та визначення переможців проводився даною конкурсною комісією. За підсумками роботи у 2014 році переможцями серед сільських рад району стали:

            Зорівська сільська рада               - І місце;    

            Новодмитрівська сільська рада     - ІІ місце;

            Вознесеньська сільська рада              - ІІІ місце.

   Відповідно до розпорядження голови районної ради Валерія Саранчі, призери конкурсу будуть нагороджені Почесними грамотами районної ради та грошовими преміями у розмірі 5000 грн. - за перше місце, 3000 грн. - за друге місце та 2000 грн. - за третє місце.

   Зорівська сільська рада, яка посіла перше місце, буде брати участь в аналогічному обласному конкурсі.

Повернутись