Категорії

Відбувся фінал першості Золотоніського району з волейболу

 

   З нагоди 25-ріниці виведення радянських військ з Афганістану, у минулі вихідні, в спортивному залі Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбулись фінальні змагання першості Золотоніського району з волейболу серед чоловічих команд.

  На спортивному майданчику зустрілись команди сіл Каленики, Піщане, Нова Дмитрівка, Чапаєвка І, Вознесенське І та команда ,,Освіта”. У результаті запеклої спортивної боротьби серед шести учасників, перше місце виборола команда ,,Освіта”. Друге місце дісталось команді села Чапаєвка, а третє - команді села Піщане.

  Найсильніші волейболісти Золотоніського району з рук керівників Золотоніщини отримали спортивні нагороди, Почесні грамоти районної ради та цінні подарунки.

  Всі учасники були задоволені належною підготовкою спортивного заходу, а глядачі отримали чимале задоволення від побаченого свята спорту.

  Потрібно відзначити, що завдяки такому спортивному заходу до волейбольних змагань було залучено 23 сільські колективи фізичної культури та більше 220 спортсменів. 

Повернутись