Категорії

Відбулося пленарне засідання двадцять дев`ятої сесії Золотоніської районної ради VІІ скликання

 

26 червня 2019 року у залі засідань Золотоніської районної ради під головуванням її очільника Валерія Саранчі відбулося пленарне засідання  двадцять дев`ятої сесії районної ради VІІ скликання.

 

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Олександр Лісовий, керівники місцевої прокуратури та відділу поліції, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники засобів масової інформації.

 

Після ухвалення порядку денного депутати приступили до розгляду запланованих питань. Першою заслухали інформацію про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності прокуратури та Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області на території Золотоніського району. Обговорення даного питання викликало жваву дискусію у залі та низку питань до керівництва місцевого відділу поліції. Присутніх у залі депутатів, сільських голів та громадян, які прибули на сесію, турбували питання незадовільного реагування правоохоронців на звернення щодо невиконання судових рішень про заборону скидів нечистот м. Золотоноша у річку Суха Згар, щодо незадовільних розслідувань справ, на думку заявників, питань земельних відносин та інших питань. З огляду на зазначене, депутати висловили бажання отримати інформацію від правоохоронних органів по порушених питаннях на наступній сесії районної ради.

 

Далі депутати заслухали питання про хід виконання рішення районної ради від 11.02.2016 № 3-9/ VII ,,Про районну програму соціально-правового захисту дітей, забезпечення умов для дотримання державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на період до 2020 року”, звіт постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та праці, внесли зміни та доповнення дорайонної програми підтримки управління праці та соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки, а також ухвалили зміни до районного бюджету на 2019 рік.

 

З-поміж іншого, депутати затвердили проекти землеустрою щодо встановлення меж адміністративно-територіальних утворень населених пунктів сільських рад району. Затвердили кандидатуру на посаду директора КНП «Золотоніський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Золотоніської районної ради. Розглянули питання управління об’єктами районної комунальної власності та інші.

 

Після закінчення сесії керівництво району організувало проведення дня інформування для сільських голів.

Повернутись