Категорії

Відбулось засідання робочої групи

 

  9 грудня відбулось засідання робочої групи з вивчення питання створення центру первинної медико-санітарної допомоги. Участь у засіданні взяли голова районної ради Микола Собченко та голова райдержадміністрації Олександр Манчук.

  До складу робочої групи було залучено депутатів районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, медичних працівників. На порядок денний засідання було внесено одне питання - створення комунального закладу ,,Золотоніський районний центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” Золотоніської районної ради Черкаської області.

  Основним доповідачем був головний лікар Золотоніської центральної районної лікарні Сергій Примак, який під час виступу ознайомив присутніх з основними особливостями функціонування даного комунального закладу, його структурою і Статутом та виокремив основні переваги, які отримають жителі району після створення такого Центру.

  Починаючи з перших хвилин роботи засідання, відбулось жваве обговорення, адже всіх присутніх турбувало питання якості та доступності надання медичних послуг сільській громаді.

  До обговорення, також долучились і керівники району. ,,Ми розуміємо, що реалізація цього досить цікавого і вкрай важливого для району проекту - процес тривалий, але його виконання потрібно провести максимально якісно. При його реалізації відбудеться наближення медичних послуг до жителів сіл”, - зазначив голова районної ради Микола Собченко.

  Під час засідання, присутніми також було розглянуто питання соціального захисту медичних працівників, фінансування Центру, забезпечення кадровим та матеріально-технічним потенціалом.

  Після досить активної дискусії, всі присутні прийшли до єдиної думки, що створення комунального закладу - є нагальною потребою.

Повернутись