Категорії

Відбулось засідання президії Золотоніської районної ради

  Сьогодні, 24 січня 2013 року,  в залі засідань районної ради відбулось засідання президії районної ради під головуванням Миколи Собченка. Участь у роботі засідання президії районної ради взяли голова райдержадміністрації Оксана Криницька, керівники правоохоронних органів, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, працівники засобів масової інформації

   На засіданні було обговорено ряд важливих питань.

  Першим питання, яке розглянули члени президії було питання відзначення 90-ї річниці утворення Золотоніського району. До уваги присутніх його представила заступник голови райдержадміністрації Олена Білоока, яка ознайомила членів президії районної ради з конкретними заходами, що будуть проводитись протягом 2013 року з нагоди утворення району.   

   Підводячи підсумок, голова районної ради Микола Собченко зазначив, що основною метою проведення урочистостей з нагоди утворення району є вшанування досягнень району та його жителів за 90-річну історію існування. На його думку, заходи з нагоди 90-річчя утворення району будуть результативним за умов, коли кожен житель Золотоніщини знатиме про них та долучиться до втілення їх у життя.

   Наступним питанням, яке розглянули депутати було проведення у 2013 році районних змагань ,,Найспортивніше село”. З інформацією по ньому виступили начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Бершадська та голова районного ФОК ,,Колос” Олександр Бут. Доповідачі ознайомили присутніх у залі з основними етапами проведення районних спортивних змагань, цьогорічними нововведеннями та кошторисом витрат на їх проведення. По завершенню розгляду питання президія районної ради затвердила Положення про проведення у 2013 році змагань ,,Найспортивніше село”.

   Також члени президії районної ради розглянули питання організації проведення Днів районної ради та зборів громадян за місцем проживання на території Золотоніського району, з яким ознайомив завідуючий відділом організаційного забезпечення, контролю і кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Ростислав Калайда.

   Всі питання порядку денного отримали підтримку у членів президії районної ради.

Повернутись