Категорії

Відбулось виїзне засідання президії районної ради

   17 липня відбулось розширене виїзне засідання президії Золотоніської районної ради. Участь у роботі президії взяли голова райдержадміністрації Оксана Криницька, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв, заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, сільські голови, директори комунальних підприємств, представники засобів масової інформації.

  Під час своєї роботи члени президії та запрошені відвідали села Домантове, Піщане, Софіївка та Гельмязів де побували на об’єктах соціальної сфери, ознайомились з підготовкою до осінньо-зимового опалювального періоду 2013-2014 років та станом управління об’єктами сільської комунальної власності. Під час роботи у населених пунктах, керівники району, депутати районної ради, сільські голови ознайомились з набутками своїх колег, поділились досвідом щодо організації роботи сільських комунальних підприємств.

   Підведення підсумків роботи відбулось у залі засідань Гельмязівської сільської ради. Пленарну частину відкрив голова районної ради Микола Собченко. У своєму вступному слові Микола Георгійович проаналізував стан підготовки до опалювального періоду у цих населених пунктах та відзначив, що практика проведення виїзних засідань президії районної ради має винятково велике значення у роботі органів місцевого самоврядування Золотоніського району, адже під час такого заходу представники територіальних громад мають можливість вільно поспілкуватись та познайомитись з позитивним досвідом своїх колег у забезпечені сталого розвитку сільських населених пунктів.  

  До порядку денного засідання президії районної ради було внесено питання стану підготовки об’єктів соціальної інфраструктури району до роботи у осінньо-зимовий період 2013-2014 років та управління майном комунальної власності на території району і заходи по його подальшому ефективному використанню органами місцевого самоврядування.

  З першого питання порядку денного засідання доповідав заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало. Андрій Миколайович проінформував присутніх про хід підготовки до осінньо-зимового періоду у розрізі галузей охорони здоров’я, освіти, культури. Крім того, заступник голови райдержадміністрації наголосив сільським головам про необхідність проведення роботи серед жителів населених пунктів щодо погашення заборгованості за спожиті енергоносії. Активну участь в обговоренні питання порядку денного взяли голова райдержадміністрації Оксана Криницька, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Примак, представники відділу освіти райдержадміністрації, окремі сільські голови.

  Наступним питанням, яке розглянули депутати було про управління майном комунальної власності на території району та заходи по його подальшому ефективному використанню органами місцевого самоврядування. З інформацією по цьому питанню виступив завідуючий організаційним відділом виконавчого апарату районної ради Ростислав Калайда. Доповідач ознайомив присутніх у залі зі станом справ в управлінні комунальним майном.

  Всі питання порядку денного були по діловому обговорено та підтримано президією районної ради.

  Підводячи підсумки, Микола Георгійович, подякував всім присутнім за активну роботу та конструктивні пропозиції щодо завершення робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду.      

Повернутись