Категорії

Відбулась тридцята сесія районної ради

 

   Сьогодні, 17 грудня, відбулась чергова тридцята сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Валерій Саранча. У роботі пленарного засідання взяли участь депутат Черкаської обласної ради Владислав Кулініч, заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало, представники департаменту екології і природних ресурсів Черкаської облдержадміністрації, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, Золотоніської ОДПІ, представники місцевих засобів масової інформації, сільські голови.

   На початку пленарного засідання перед присутніми у залі засідань виступив директор Золотоніського району електричних мереж, депутат районної ради Іван Собко. У своєму виступі Іван Васильович проінформував присутніх про графік аварійних відключень електроенергії, який стосуватиметься не тільки рядових споживачів району, а і підприємств, установ та організацій всіх форм власності. Керівник Золотоніського РЕМ у своєму виступі також зазначив, що відключення будуть проводитись за узгодженим з райдержадміністрацією, районною радою та облдержадміністрацією графіком.

   По завершенню виступу, Іван Собко отримав велику кількість запитань від депутатів районної ради та сільських голів щодо періодичності даних аварійних відключень, їх терміни та можливі наслідки.

   У ході сесії було розглянуто 11 питань порядку денного, які попередньо було детально опрацьовано під час засідань постійних комісій районної ради.

   Першим і основним питанням, яке розглянули депутати було ,,Про екологічний стан на території Золотоніського району та забезпечення населення якісною питною водою”. З інформаціями по ньому виступили начальник управління екологічної безпеки Альона Пономаренко та головний спеціаліст відділу поводження з відходами Людмила Матросова департаменту екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації, заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало.

    Активну участь в обговоренні даного питання порядку денного сесії взяли голова районної ради Валерій Саранча, депутат районної ради Юрій Пономаренко, сільський голова с. Ковтуни Святослав Строкань.

   У подальшій своїй роботі депутатський корпус Золотоніської районної ради затвердив доповнення та зміни до програми надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам на 2014-2015 роки, Положення про порядок та умови надання районною радою одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету, Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду майна районної комунальної власності.Після обговорення запропонованих питань, депутати мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції.

   Про внесення змін до Положення про стипендії Золотоніської районної ради для переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Денисенко.

   Традиційно, депутати районної ради внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік, з якими їх ознайомив начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Носенко.

   Також, у ході своєї роботи депутатський корпус розглянув питання земельних відносин та управління майном, затвердив тарифи на послуги з теплопостачання і зняв з контролю ряд районних програм, які втрачають чинність з 1 січня 2015 року.

   За результатами своєї роботи депутати ухвалили рішення з всіх питань, які вносились до порядку денного. 

Повернутись