Категорії

Відбулась сесія Золотоніської районної ради шостого скликання

21 листопада 2012 року відбулося пленарне засідання 15-ої сесії Золотоніської районної ради шостого скликання, яке провів її голова Микола Собченко. У роботі сесії також взяли участь голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Оксана Криницька, депутат обласної ради Віталій Полях керівники районних організацій і служб, сільські голови, представники засобів масової інформації.

   Першим питанням порядку денного стало внесення змін до районної програми ,,Питна вода Золотоніського району на 2007-2020 роки”. Далі депутати затвердили тарифи на послуги з теплопостачання на об’єктах районної комунальної власності.

   Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Носенко внесла на розгляд депутатів пропозиції щодо внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

   У ході сесії депутати також затвердили матеріали технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадян, погодили розширення території орнітологічного заказника ,,Липівський”, розглянули питання управління майном районної комунальної власності, внесли зміни і доповнення до Положення про організацію щорічного районного конкурсу на кращу сільську раду.

   На завершення пленарного засідання народні обранці обговорили ряд депутатських запитів.

   Загалом на сесії Золотоніської районної ради шостого скликання з 11 розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.

Повернутись