Категорії

Відбулась 28 сесія районної ради VI скликання

 

   27 серпня 2014 року відбулась двадцять восьма сесія Золотоніської районної ради шостого скликання, яку провів її голова Валерій Саранча. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Леонід Даценко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації,територіальних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, головні редактори місцевих засобів масової інформації, сільські голови.

   Обравши секретаріат пленарного засідання, депутати затвердили порядок денний, відповідно до якого почали працювати. У ході засідання, депутатським корпусом було обговорено більше 20 питань, які  попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій районної ради.

   Варто зазначити, що особливу увагу в ході роботи депутати приділили внесенню змін до районного бюджету на 2014 рік, програмі надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам на 2014-2015 роки та положенню щодо надання даної грошової допомоги. Після обговорення запропонованих питань депутати мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції.

    Про виконання районної програми забезпечення правопорядку в районі на 2011 - 2015 роки присутніх проінформував заступник начальника Золотоніського МВ УМВС України в Черкаській області Ігор Верещака. У своєму виступі, Ігор Дмитрович, відзначив що співробітниками міськвідділу та іншими правоохоронними органами постійно здійснюється комплексний аналіз криміногенної обстановки та результатів правоохоронної роботи, проводяться цілеспрямовані профілактичні і оперативно-розшукові заходи по запобіганню злочинам різної направленості. Завдяки належній профілактичній, оперативно-розшуковій роботі не допущено скоєння бандитизму, вимагань, розбійних нападів, пограбувань, хуліганств, умисного знищення майна шляхом підпалу, злочинів вчинених неповнолітніми, незаконних заволодінь транспортними засобами з поєднанням насильства.

    Розгляд цього питання викликав досить жваве обговорення серед присутніх. Під час обговорення, голова постійної комісії районної ради з питань законності, правоохоронної діяльності, свободи слова та інформації Тетяна Говоркова, відзначила, що сьогодні у цей нелегкий час спільними зусиллями депутатського корпусу, жителів району потрібно підтримувати та допомагати правоохоронним органам у забезпечення належного громадського порядку на території населених пунктів.

   З-поміж інших, представлених на депутатський розгляд, були також питання - звіт постійної комісії районної ради з питань законності, правоохоронної діяльності, свободи слова та інформації, внесення змін до окремих районних програм, регулювання земельних відносин і управління об’єктами районної комунальної власності та інші.   

  Також депутатами було розглянуто питання, котрі стосуються освітянської галузі.

   Про внесення змін до положення про стипендії Золотоніської районної ради для переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін,  затвердження у новій редакції статут Золотоніського районного будинку дитячої та юнацької творчості, про роботу Вільхівського навчально-виховного комплексу І ступеня проінформувала присутніх методист районного відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Лисак.

  По завершенню своєї роботи депутатський корпус підтримав ряд депутатських запитів та звернень.    

   За результатами обговорення питань порядку денного Золотоніською районною радою прийнято відповідні рішення.       

Повернутись