Категорії

Валерій Саранча взяв участь у роботі позачергової сесії Черкаської обласної ради

 

  25 лютого голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча взяв участь у роботі позачергової сесії Черкаської обласної ради.

 У ході пленарного засідання депутатським корпусом Черкащини було обговорено питання подальшої роботи Черкаської обласної ради та ухвалено відповідні кадрові рішення.   

  На початку роботи депутатами було підтримано заяву Валерія Черняка про дострокове припинення ним повноважень голови обласної ради.

  Потім депутатський корпус перейшов до розгляду другого питання – обрання нового голови обласної ради. Після обговорення було ухвалено рішення внести до списку для таємного голосування дві кандидатури – депутатів Валентини Коваленко та Любові Майбороди.  

  Новим головою Черкаської обласної ради стала депутат від фракції ,,Всеукраїнське об’єднання ,,Батьківщина” Валентина Михайлівна Коваленко. За її кандидатуру проголосувало 65 депутатів із 77.

  Також депутатами Черкаської обласної ради було розглянуто та підтримано питання щодо недовіри голові облдержадміністрації Сергію Тулубу і підтримано рішення про звернення до Верховної Ради України про призначення дострокових виборів до Черкаської обласної ради.

Повернутись