Категорії

У районі гарно заколядували львів’яни

 

    10 січня у районному будинку культури відбувся безкоштовний благодійний різдвяний концерт за участю братів-семінаристів Львівської духовної семінарії та патріотичної молоді міста Лева. Гості показували різдвяний вертеп, перевдягалися у релігійних персонажів, співали колядки і церковні пісні. Потім артисти з глядачами помолилися за українських воїнів АТО, за світле майбутнє нашої славної України, за благодать і добробут для всіх патріотів. 

    Головна мета цього заходу – показати жителям Східних та Центральних регіонів нашої Батьківщини новорічно-різдвяні традиції і звичаї Західної України виступ, популяризувати духовні традиції церкви та віру в Бога.

     Львів’яни приїхали на запрошення отця Юрія – декана Української греко-католицької церкви, яка поки що єдина у нашому районі і розташована у м.Золотоноша. Глядачам дуже сподобалось це високодуховне, патріотично-національне дійство. Отець Юрій висловив сподівання на подальшу співпрацю із семінаристами, і якщо все буде добре – вони приїдуть до нас із новим концертом на пасхальні свята.

     Задоволені глядачі та парафіяни Української греко-католицької церкви виносять щирі слова вдячності районній владі, за сприянням якої відбулося це казкове дійство, а також президенту  «Еконії» Ірині Варагаш, яка є постійним спонсором подібних заходів. Організувати свято допомагала депутат міської ради, активістка «Народної самооборони» Лідія Дзюбан та інші небайдужі жителі міста та району.

Повернутись