Категорії

Свято тих чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла

  

   День працівника соціальної сфери - це свято людей, які першими приймають на себе хвилі людських проблем і в міру своїх можливостей допомагають вирішувати ці проблеми.

   День працівника соціальної сфери - ця свято, яке кожного року відзначається у нашій державі 4 листопада. Історія свята своїм корінням сягає ще в часи петровської епохи, коли у 1701 році Петром І було підписано указ ,,Про створення богоделен для пристарілих, жебраків та хворих”.

   Професія працівника соціальної сфери на теренах сучасної України з’явилась в кінці 90-х років ХХ століття. Основним її завдання - є надання соціальної допомоги певним категоріям громадян, до яких відносяться пенсіонери, малозабезпечені сім’ї, інваліди та інші громадяни держави, які потрапили у складну життєву ситуацію, сприяння працевлаштуванню, забезпечення реалізації пільг та надання адресних допомог, житлових субсидій найуразливішим категоріям населення. Запровадження цього свята, підкреслило важливу та актуальну роль і значення цієї професії у багатогранному функціонуванні української держави.  

   Напередодні свята, 2 листопада, у залі засідань районної ради відбулись урочисті заходи приурочені Дню працівника соціальної сфери. Присутніх у залі працівників, привітали голова районної ради Микола Собченко та заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало. У своєму вітанні Микола Георгійович відзначив, що результати роботи працівників соціальної сфери завжди на виду. Адже завдяки самовідданому служінню обраній справі, вони приносять людям розраду і тепло, дарують впевненість у завтрашньому дні, сприяють поліпшенню добробуту населення та забезпечують належний рівень соціального захисту на Золотоніщині. Крім того, голова районної ради побажав всім присутні міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.  

   По завершенню привітань Микола Собченко та Андрій Ляпкало нагородили грамотами районної ради та райдержадміністрації кращих працівників галузі, а артисти районного будинку культури подарували святковий концерт.

Повернутись