Категорії

Свято маленької батьківщини

 

 

  12 жовтня у селі Кропивна відбувся День села - святкова подія для всіх жителів. До громади на початку свята з вітальним словом від імені керівників району звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв, який побажав злагоди, взаєморозуміння, успіхів у здійсненні поставлених цілей, гарного та веселого настрою.

  Під час свята всіх присутніх розважали творчі колективи сільського будинку культури - жіночий фольклорний ансамбль ,,Калина”, чоловічий ансамбль ,,Кропивнянські козаки” та колектив художньої самодіяльності Кропивнянської загальноосвітньої школи.

  До святкових поздоровлень приєднались керівники СТОВ ,,Пальміра” Олександр Журба та СВК ,,Cтрумок” Сергій Барвет, які подарували подарунки установам соціальної сфери та організували святкову лотерею.   Всі присутні на святі мали можливість насолодитись смачним короваєм та козацькою кашею.

   Цього ж дня у селі Деньги відбулося аналогічне свято. Урочисті заходи з нагоди Дня села відкрила секретар сільської ради Лариса Головань. Участь у святкових заходах взяли депутат районної ради Андрій Романенко, який привітав жителів населеного пункту і вручив подарунки довгожителям села та місцевій Свято-Михайлівській  церкві, представники місцевих сільськогосподарських підприємств, які посприяли у організації проведенні святкового дійства.

   Під час святкового концерту секретар сільської ради від імені депутатів та виконавчого комітету привітала молодят, які одружились у цьому році та сім’ї в яких цього року народились діти. Вітання та гарну пісню на свою адресу приймали жителі села котрі одружені 50 років та відзначають у цьому році золоте весілля.

         Святкова програма тривала до пізнього вечора.

Повернутись