Категорії

Робочий візит голови Черкаської обласної ради Валерія Черняка до Золотоніського району

  

   2 жовтня 2012 року голова обласної ради Валерій Черняк побував з робочим візитом у Золотоніському районі, під час якого відвідав три населені пункти – села Нова Дмитрівка, Драбівці та Піщане. Зустрічали та супроводжували Валерія Петровича по селах Золотоніщини голова районної ради Микола Собченка та голова райдержадміністрації Оксана Криницька.     

   Першим населеним пунктом, який відвідав голова обласної ради було село Нова Дмитрівка. У цьому населеному пункті Валерій Черняк побував у приміщенні сільського будинку культури та бібліотеки, поспілкувався із працівниками закладів соціальної сфери села та сільської ради, дільничним інспектором міліції.

  Святково зустрічали голову обласної ради у Новодмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яку очолює Олександр Тукало. У приміщенні загальноосвітнього навчального закладу Валерій Петрович провів засідання круглого столу на тему ,,Взаємодія органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування із сільськогосподарськими підприємствами району по вирішенню питань розвитку освітянських закладів на селі”. Участь у роботі круглого столу взяли керівники району, сільські голови сіл Кропивна, Коробівка, Піщане, Драбівці, директори загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів району, актив Новодмитрівської громади, педагогічні працівники і члени батьківського комітету школи. По закінченню роботи круглого столу Валерій Петрович спільно з Миколою Собченком та Оксаною Криницькою відправилися до Драбівецької сільської ради. Під час перебування на території села, голова обласної ради відвідав Драбівецький навчально-виховний комплекс та Святотроїцьку церкву.

   На подвір’ї школи очільника обласної ради та керівництво району зустрічав шкільний колектив та директор школи Тетяна Єремєєва, яка познайомила Валерія Петровича із навчально-виховним процесом у школі, який здійснюється за біолого-технологічним профілем, здобутками освітнього закладу та єдиним у районі фітобаром ,,Дивочай”. Під час зустрічі, Тетяна Євгеніївна відзначила, що заклад являє собою сучасну модель школи сприяння здоров’ю, діяльність якого направлена на забезпечення всебічного та гармонійного розвитку дітей та учнівської молоді.

   У знак подяки за теплу зустріч освітянами Новодимтрівської та Драбівецької шкіл, голова обласної ради Валерій Черняк подарував цим закладам багатофункціональні пристрої для друку, сканування та копіювання.

   Важливе місце у ході робочої поїздки було відведено Святотроїцькій церкві – одній із небагатьох збережених архітектурних пам’яток Черкащини, будівництво якої відноситься до 1764-1765 років. Під час перебування у релігійному храмі, голова обласної ради познайомився з її настоятелем – протоієреєм Віталієм, який розповів про історію існування храму та його проблеми, котрі виникли в останні роки.

   Останнім пунктом перебування на території району стало СТОВ ,,Агрофірма ,,Маяк”у селі Піщане, яке очолює Герой України Микола Васильченко. Керівник цього господарства ознайомив голову обласної ради Валерія Черняка із сучасними виробничими потужностями сільськогосподарського підприємства.  

Повернутись