Категорії

Результати проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських голів 25 жовтня 2015 року

 

Характеризуючи в цілому суспільно-політичну ситуацію в районі в період виборчого процесу, можна сказати, що і до, і в період виборів  вона  відзначалася стабільністю. Впродовж виборчої кампанії на належному рівні проводилася робота щодо забезпечення громадського порядку на дільницях.

 

На виборчих  дільницях працювали спостерігачі від  політичних партій. Спостерігачів від іноземних організацій не було. Також були присутні довірені особи від кандидатів в депутати та кандидатів на посади сільських голів. 

 

Із загальної кількості виборців - 34 923, у виборах взяло участь 19 061 осіб населення району, що становить 54, 58 відсотків.

 

Працювало 56 дільничних виборчих комісій та 34 сільські виборчі комісії, якими були охоплені виборці всіх населених пунктів району.

 

Аналізуючи явку виборців, можна зробити висновок щодо їх активності. Найбільша активність виборців спостерігалася на малих дільницях, а саме: села Маліївка - 81,21%, Коврай Другий - 80,91%, Антипівка - 78,23%. Найнижча явка населення прослідковувалась по таких населених пунктах, як: с. Гельмязів - 40,98%, с. Дібрівка - 41,88 %, с. Піщане -  33,69 %.

 

Виявлення довіри населення району до представників політичних партій склалася таким чином:

-   Золотоніська районна організація Радикальна Партія Олега Ляшка в Черкаській області - 13,3914 % (2458 голосів виборців) отримала 5 депутатських мандатів;

-       Золотоніська района організаціяВО,,ЧЕРКАЩАНИ” - 18,9812 % (3484 голосів виборців) отримали 7 депутатських мандатів;

- Золотоніська районна організація політичної партії ВО ,,Батьківщина”-9,1256 % (1675 голосів виборців) отримали 3 депутатські мандати;

-  Золотоніська районна в Черкаській області організація Партії ,,БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА ,,СОЛІДАРНІСТЬ”- 14,5411 % (2669 голосів виборців), отримали 5 депутатських мандатів;

-  Золотоніська районна партійна організація Аграрної партії України України - 31,7025 % (5819 голосів виборців), отримали 11 депутатських мандатів;

-       Золотоніська районна організація політичної партії ,,УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП”- 6,979 % (1281 голосів виборців) отримали 3 депутатські мандати;

 

Решта політичних партій не досягли 5 %  бар’єру, а саме:

-  Золотоніська районна партійна організація ВО ,,Свобода”- 3,4323% (630 голосів виборців);

- Золотоніська районна партійна організація Партії ветеранів Афганістану - 1,8469% (339 голосів виборців).

 

Також обрано сільських голів:

 

Антипівська сільська рада

Торгонський Микола Васильович

Богданівська сільська рада

Омелик Микола Миколайович

Богуславецька сільська рада

Головко Віктор Петрович

Броварківська сільська рада

Півень Валентина Миколаївна

Бубнівсько-Слобідська сільська рада

Шнурко Світлана Василівна

Вознесенська сільська рада

Титаренко Олександр Васильович

Гельмязівська сільська рада

Могила Людмила Олександрівна

Гладківщинська сільська рада

Тертишний Олександр Павлович

Деньгівська сільська рада

Головань Лариса Борисівна

Дмитрівська сільська рада

Іллічова Любов Микитівна

Домантівська сільська рада

Білялов Віктор Олексійович

Драбовецька сільська рада

Герасименко Олександр Валентинович

Зорівська сільська рада

Гунько Юрій Федорович

Калениківська сільська рада

Мазніченко Тетяна Вікторівна

Коврайська сільська рада

Юрко Любов Миколаївна

Коврайська Друга сільська рада

Костенко Валентина Василівна

Ковтунівська сільська рада

Мірошніченко Олена Костянтинівна

Коробівська сільська рада

Хвиль Світлана Дмитрівна

Кривоносівська сільська рада

Демчинська Тетяна Іванівна

Кропивнянська сільська рада

Рябуха Ніна Олексіївна

Крупська сільська рада

Соколенко Іван Андрійович

Лукашівська сільська рада

Коршунов Микола Васильович

Новодмитрівська сільська рада

Назаренко Михайло Іванович

Підставківська сільська рада

Пустовіт Григорій Григорович

Піщанська сільська рада

Єщенко Володимир Іванович

Плешканівська сільська рада

Міхова Галина Іванівна

Подільська сільська рада

Кухаренко Артем Володимирович

Привітненська сільська рада

Новак Любов Михайлівна

Синьооківська сільська рада

Синільник Григорій Олексійович

Скориківська сільська рада

Назаренко Віктор Іванович

Софіївська сільська рада

Семенюта Руслан Святославович

Чапаєвська сільська рада

Янчий Володимир Васильович

Шабельниківська сільська рада

Гвоздь Ігор Володимирович

Вільхівська сільська рада

Циганник Віра Іванівна

 

Повернутись