Категорії

Рада з кадрових питань ДФС оголошує про прийом документів від кандидатів на керівні посади в територіальних органах

 

   Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України відповідно до рішення від 1 серпня 2014 року повідомляє про приймання документів від  кандидатів, які мають намір та бажання зайняти посади начальників головних управлінь та митниць в областях, м. Києві Державної фіскальної служби України.

    Перелік інформації про кандидатів на керівні посади у територіальних органах ДФС, яка використовується Радою під час прийняття рішень розміщено на на веб-порталі відомства у розділі «Міністерство» (підрозділ «Робота з персоналом» вкладка «Робота з кадрових питань Державної фіскальної служби України»)за посиланням http://minrd.gov.ua/pro-minrd-ukraini/robota-z-personalom/rada-z-kadrovih-pitan/158055.html.

     Приймання документів та інформації про кандидатів здійснюється протягом 10 календарних днів з 7 по 18 серпня поточного року включно.

     У паперовому вигляді інформацію та документи можна подати за адресою: м. Київ, пров. Киянівський, 2, кімн. 106, з 9 год. 30 хв. до 17 год. 30 хв. (крім суботи та неділі).

     В електронному вигляді інформацію та документи можна подати за електронною адресою rada@minrd.gov.uа

Повернутись