Категорії

Президія районної ради

          Вчора, 17 березня, в ході підготовки до другого пленарного засідання 24 сесії районної ради відбулось засідання президії районної ради. Його відкрив і вів голова районної ради Валерій Саранча.

         Розпочинаючи засідання, Валерій Петрович наголосив, що у подальшому, напередодні проведення сесії районної ради, завжди будуть проводитись засідання президії з метою погодження питань порядку денного з усіма уповноваженими представниками депутатських груп і фракцій, котрі представлені у раді. 

         До порядку денного було внесено три питання:     

         - про порядок денний другого пленарного засідання 24 сесії районної ради VІ скликання;

         - про зміни у складі постійних комісій, президії районної ради у зв’язку з проведеними виборами голови та заступника голови районної ради та змінами у складі депутатських фракцій і груп;

         - про зміну кількості терапевтичних ліжок у Золотоніській центральній районній лікарні.

         У ході засідання членами президії у повній мірі було обговорено питання порядку денного другого пленарного засідання 24 сесії районної ради. Депутатами було розглянуто проекти рішень районної ради та до окремих з них внесено ряд доповнень та змін. Активну участь в обговоренні проектів рішень ради взяли голова районної ради та його заступник, Юрій Овдієнко, Тетяна Говоркова, Олександр Вергал та інші.

         Крім того, президією районної ради у зв’язку з проведеними виборами голови та заступника голови районної ради було розглянуто та обговорено зміни у персональному складі постійних комісій, президії, депутатських фракцій і груп районної ради.    

         Досить жваво члени президій обговорили питання щодо зміни кількості терапевтичних ліжок у Золотоніській центральній районній лікарні.

         ,,Громадськість Золотоніського району не полишала стурбованість щодо необхідності відновлення роботи двох дільничних лікарень у селі Домантове та с-щі Пальміра. До мене, в першу чергу, як до депутата районної ради, як до голови районної ради постійно надходили і надходять звернення жителів сільської місцевості та лікарів з проханням вирішити це вкрай наболіле питання. Хочу запевнити всіх присутніх, що цю проблему ми всі разом вирішимо”, - підкреслив у своєму виступі під час розгляду питання порядку денного голова районної ради Валерій Саранча. Пропозиції президії районної ради з вказаного питання буде внесено на розгляд пленарного засідання сесії.

         Всі питання порядку денного були по діловому обговорено та підтримано президією районної ради.

         Підводячи підсумки роботи, Валерій Петрович, подякував всім присутнім за активну роботу та конструктивні пропозиції.

Повернутись