Категорії

Пошанування місцевих керманичів громад

  У минулу п’ятницю, напередодні Дня місцевого самоврядування, в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи, де вшановували працю представників органів самоврядування, які є найближчою до людей ланкою влади, від якої залежить повсякденне життя кожного громадянина. Саме через місцеве самоврядування найповніше може бути реалізована ідея здійснення влади народом безпосередньо, вирішено важливі питання взаємодії держави, територіальних громад, особи.

   Сьогодні актуальним є питання удосконалення механізмів співпраці між органами самоврядування та виконавчої влади, розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні регіональними і державними справами. Саме представники громад, їхня наполеглива праця, високий професіоналізм і активна громадянська позиція є запорукою розвитку регіону. Завдяки чесній і самовідданій праці сільських, районних, обласних депутатів Золотоніщина розвивається.

   На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст, адже всі ми щиро прагнемо, щоб наш край і держава стала сильною та заможною, бо нічого на світі немає кращого нашої землі.

   На цьому наголошували у своїх вітальних промовах: голова районної ради Валерій Саранча, начальник відділу освіти Валентина Денисенко, заступник головного лікаря ЦРЛ Юрій Мазур, голова координаційної ради сільських голів (як звикли називати – старосту сільських голів) – Любов  Іллічова та інші.

   Як годиться, до свята, було відзначено кращих працівників. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування, почесною грамотою Черкаської обласної ради нагороджено депутатів: Василя Григоровича Лисенка, Івана Володимировича Малого, сільського голову с. Драбівці Олександра Валентиновича Герасименка. Велику групу сільських голів, депутатів райради, секретарів сільрад було нагороджено  почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації та подяками.

   Від імені голови Золотоніського міськрайкому профспілки працівників державних установ Сергія Стрижака, який з поважних причин не міг взяти участь в урочистих заходах, працівники місцевого самоврядування отримали смачний торт.

  Для винуватців свята, свої пісенні дарунки адресували працівники районного будинку культури.

Повернутись