Категорії

Підведено підсумки роботи блокпоста

Як реакція на загрозу українській державі з боку терористів і диверсантів в Україні громадськістю і силовими структурами у квітні почали створюватися блокпости.

18 квітня за результатами спільної наради місцевих органів влади, прокуратури, військкомату, УМВС і ДАІ було вирішено створити блокпост у Золотоніському районі на трасі Київ – Дніпропетровськ неподалік від КП.

Протягом 41 дня на ньому спільно несли службу міліція і самооборона. Підтримку моральну, матеріальну, організаційну надавали підприємці, організації, пересічні жителів міста і району.

Підсумки роботи Золотоніського блокпоста було підведено 04 червня в залі засідань районної ради.

Почесною грамотою Золотоніської районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, активну участь у забезпеченні охорони громадського порядку на Золотоніському блокпосту під час проведення виборів Президента України нагородили особовий склад Золотоніського міського відділу УМВС та ДАІ, керівників і найактивніших членів Самооборони,  начальників Золотоніської дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП «Черкаський облавтодор» та Золотоніського райвідділу запобігання надзвичайним ситуаціям.

За допомогу в організації харчування особового складу Золотоніського блокпоста грамотами районної ради нагородили колективи, директорів та власників кафе, ресторанів, господарств Золотоніщини. Серед них - депутати районної ради Юрій Шамчук, Володимир Давиденко, Віктор Слюсарта Василь Лисенко.

Усі номінанти з хвилюванням очікували церемонію нагородження, яку урочисто провели голова районної ради Валерій Саранча та заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало. Після кожного вручення грамоти лунало дзвінке: «Слава Україні!» або «Служу українському народу!». У відповідь - багатоголосе: «Героям слава!»

Правоохоронці та представники громадських організацій впевнені, що лише об’єднав зусилля вони змогли досягти максимальних результатів.

 

 

Повернутись