Категорії

Підготовка до сесії

 

   20-21 серпня 2014 року депутати Золотоніської районної ради активно попрацювали у складі профільних постійних комісій. Свої засідання у ці дні провели сім постійних комісій районної ради. Участь у їх роботі взяло керівництво районної ради та райдержадміністрації.

   Варто зазначити, що особливу увагу в ході роботи депутати приділили проектам рішень про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про програму надання депутатами районної ради одноразової грошової допомоги громадянам на 2014-2015 роки та положенню щодо надання даної грошової допомоги. Після обговорення запропонованих питань члени комісій мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції.

   З-поміж інших, представлених на депутатський розгляд, були також питання - про хід виконання районної програми забезпечення правопорядку в районі на 2011 - 2015 роки, звіт постійної комісії районної ради з питань законності, правоохоронної діяльності, свободи слова та інформації, внесення змін до окремих районних програм, регулювання земельних відносин і управління об’єктами районної комунальної власності та інші.   

   Загалом, всі питання були підтримані депутатами районної ради та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, що відбудеться 27 серпня.

   Окрім того, під час засідань комісії розглянули й галузеві та інші питання.

   Так, 20 серпня, протягом дня, в залі засідань районної ради відбулись спільні засідання п’яти постійних комісій районної ради, на яких головували Василь Лисенко та Тетяна Говоркова. Варто зазначити, що особливу увагу в ході роботи депутати приділили питанням внесення змін до окремих районних програм, які присутнім представили завідуючий сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Артем Харін та начальник Золотоніського РВ УДСНС України у Черкаській області Юрій Денисенко.

   Про виконання районної програми забезпечення правопорядку в районі на 2011 - 2015 роки проінформував заступник начальника Золотоніського МВ УМВС України в Черкаській області Ігор Верещака. У своєму виступі, Ігор Дмитрович, відзначив що співробітниками міськвідділу та іншими правоохоронними органами постійно здійснюється комплексний аналіз криміногенної обстановки та результатів правоохоронної роботи, проводяться цілеспрямовані профілактичні і оперативно-розшукові заходи по запобіганню злочинам різної направленості. Завдяки належній профілактичній, оперативно-розшуковій роботі не допущено скоєння бандитизму, вимагань, розбійних нападів, пограбувань, хуліганств, умисного знищення майна шляхом підпалу, злочинів вчинених неповнолітніми, незаконних заволодінь транспортними засобами з поєднанням насильства.

   Розгляд цього питання викликав досить жваве обговорення серед присутніх. Під час обговорення, голова постійної комісії районної ради з питань законності, правоохоронної діяльності, свободи слова та інформації Тетяна Говоркова, відзначила, що сьогодні у цей нелегкий час спільними зусиллями депутатського корпусу, жителів району потрібно підтримувати та допомагати правоохоронним органам у забезпечення належного громадського порядку на території населених пунктів.

   Також депутатами було розглянуто питання, котрі стосуються освітянської галузі.

    Про внесення змін до положення про стипендії Золотоніської районної ради для переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін,  затвердження у новій редакції статут Золотоніського районного будинку дитячої та юнацької творчості, про роботу Вільхівського навчально-виховного комплексу І ступеня проінформувала присутніх начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Денисенко.  

   21 серпня відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань економіки, промисловості, будівництва, транспорту, сфери обслуговування і з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, природокористування та благоустрою. Провів засідання Сергій Кикоть. Комісіями було розглянуто крім основних і питання, які стосуються регулювання земельних відносин, передачі об’єктів внутрішньогосподарських меліоративних систем.

   Крім того, всіма постійними комісіями було підтримано питання щодо тимчасової заборони використання піротехнічних виробів на території населених пунктів та маркування товарів російського виробництва.         

   Всі розглянуті питання, постійні комісії, запропонували внести на розгляд сесії районної ради.

Повернутись