Категорії

Підготовка до 32 сесії районної ради

  

   У ході підготовки до 32 сесії районної ради 3 та 4 березня відбулися засідання постійних комісій районної ради. У роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Валерій Саранча, голова райдержадміністрації Олександр Лісовий, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

   Загалом на засіданнях постійних комісій районної ради було розглянуть 16 питань.

   Першим питанням депутати заслухали звіт районної державної адміністрації про виконання рішення районної ради від 31.01.2014 № 23-2/VІ ,,Про програму економічного та соціального розвитку Золотоніського району на 2014 рік”, який озвучив начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Володимир Денисенко. За його словами, у звітному періоді робота структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування була спрямована на реалізацію  завдань,  визначених указами Президента України, відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України, Програмою економічного і соціального розвитку району на 2014 рік, відповідно до основних пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку району.     

   Про виконання районного бюджету за 2014 рік депутатський корпус проінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Носенко. У своєму виступі Олена Іванівна відзначила, що за звітний період до районного бюджету надійшло - 183790,5 тис.грн. доходів, з них: до загального фонду - 174148,1 тис.грн., до спеціального фонду - 9642,4  тис.грн., а видатки по районному бюджету за склали - 178255,6 тис.грн. в т.ч.: по загальному фонду - 167960,5 тис. грн., по спеціальному фонду - 10295,1 тис. грн.

    За словами начальника фінансового управління райдержадміністрації на утримання установ і закладів освіти по загальному фонду у минулому році було спрямовано - 62125,0тис.грн., охорони здоров’я - 44238,6тис.грн., соціального захисту - 49596,2тис.грн., культури і мистецтва - 3041,3тис.грн.

    Також, Олена Носенко проінформувала депутатів про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Зміни виникли у зв’язку з необхідністю виділення та перерозподілу коштів для реалізації заходів з соціально-економічного розвитку, запитів головних розпорядників коштів районного бюджету, установ і організацій на погашення кредиторської заборгованості, що склалася станом на 1 січня цього року.

   Крім того, постійні комісії районної ради розглянули доповнення районних програм „Турбота” на 2014 - 2020 роки та забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки, питання земельних відносин та управління майном.

   Також депутати підтримали внесення до порядку денного сесії питання про визнання Російської Федерації країною-агресором, а самопроголошені ,,ДНР” і ,,ЛНР” - терористичними організаціями, звернення депутатів Золотоніської районної ради до жителів району, представників влади, громадськості, міжнародної спільноти щодо звільнення з-під варти народного депутата України Надії Савченко та звернення депутатів Золотоніської районної ради доПрем’єр-міністра України Яценюка А.П. щодо складної ситуації,  що склалася на фармацевтичному ринку України в зв'язку з підвищенням цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення.

   Під час засідання члени постійних комісій розглянули ряд інших питань.

Повернутись