Категорії

Обмін дорогоцінним досвідом та практичне вирішення спільних проблем - ось основна мета проведення семінарів-навчань.

   13 лютого цього року у залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання для секретарів сільських рад.

  Відповідно до плану роботи апарат райдержадміністрації з виконавчим апаратом районної ради підготували і внесли на розгляд учасників семінару десять актуальних питань, з якими секретарі сільських рад зустрічаються у своїй повсякденній роботі.

  У роботі семінару-навчанні взяли участь керівництво райдержадміністрації та районної ради, представники Золотоніської міжрайонної прокуратури, Золотоніської об’єднаної державної фінансової інспекції, Державної інспекції сільського господарства в Черкаській області, міськрайонного управління Держкомзему у м. Золотоноша та Золотоніському районі, районної державної нотаріальної контори, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.

   Семінар розпочав свою роботу з розгляду важливого питання - про надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв). Його розгляд розпочався з виступу старшого прокурора Золотоніської міжрайонної прокуратури Ростислава Шпильового, який розповів присутнім вимоги законодавства та практичні аспекти у питаннях надання в оренду невитребуваних земельних часток (паїв). Участь в обговоренні цього питання взяли начальник Золотоніської об’єднаної державної фінансової інспекції Василь Удод, завідуюча Золотоніською районною державною нотаріальною контрою Надія Гавриленко, секретарі сільських рад.

   Виконуюча обов’язки начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Тетяна Садимах ознайомила присутніх у залі з порядком видачі та оформлення документів на початок будівництва.

   Досить цікавим для секретарів сільських рад  було питання введення в дію Закону України ,,Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно”, з доповіддю по якому, виступив начальник реєстраційної служби Золотоніського міськрайонного управління юстиції Олександр Богма. Олександр Васильович у своєму виступі проаналізував законодавчий акт, проінформував присутніх про структуру реєстраційної служби, принципи її роботи та ознайомив присутніх з порядком подання, оформленням та виготовленням відповідних документів, що стосуються державної реєстрації речових прав на майно. 

  Крім того, на семінарі-навчанні було розглянуто питання реєстрації земельних ділянок, вчинення нотаріальних дій, порядок вступу до магістратури вищих навчальних закладів, нового переліку типових документів, що створюються під час діяльності органів місцевого самоврядування та загальних вимог до них.

  Потрібно відмітити, що за три години роботи семінару присутні набули практичний досвід, вдосконалили відповідні знання та навички з різноманітних питань службової діяльності.

  Обмін дорогоцінним досвідом та практичне вирішення спільних проблем - ось основна мета проведення семінарів-навчань. 

Повернутись