Категорії

Обговорили як разом дбати про стабільне функціонування Золотоніської центральної районної лікарні

 

   27 та 30 липня голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча провів виробничі наради з питання забезпечення стабільного функціонування Золотоніської центральної районної лікарні. Участь у роботі засідання взяли члени громадської організації ,,Добробут Золотоніщини” на чолі з Анатолієм Саловим, головний лікар Золотоніської центральної районної лікарні Сергій Примак, керівники структурних підрозділів центральної районної лікарні та районних служб.   

   Основне питання, яке обговорювалось учасниками наради, стосувалось можливості ефективного використання коштів котрі надходять у вигляді благодійних внесків до Золотоніської центральної лікарні.  

   Про суму благодійних внесків, які надходять, про тих хто ці внески вносить та шляхи їх використання, розповів головний лікар центральної районної лікарні. У своєму виступі Сергій Васильович повідомив, що так, дійсно благодійні внески надходять, але на жаль використати їх досить складно у зв’язку з не належним функціонуванням казначейської системи країни.     

   Голова районної ради звернув увагу присутніх, що вказані фінансові ресурси можливо було б раціонально використати на придбання медичного інструментарію, поповнення матеріально-технічної бази, проведення поточних ремонтів у відділеннях лікарні та на багато інші потреби, котрі так гостро, сьогодні, постали перед лікувально-профілактичним закладом за умов їх акумулювання в окремому благодійному фонді.

   Під час спілкування, присутніми було вироблено єдиний підхід та механізм акумулювання і використання благодійних внесків на розвиток Золотоніської центральної районної лікарня. У цій добрій справі зголосилась допомагати громадська організація ,,Добробут Золотоніщини” разом зі своїм благодійним фондом.

Повернутись