Категорії

Об’єднати зусилля, щоб як найбільше приділити уваги інвалідам

 

 

  Кожного року 3 грудня в Україні та усьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів. Цього дня державні і недержавні організації об’єднують свої зусилля, щоб як найбільше приділити уваги інвалідам.

  Цього дня, заступник голови Черкаської обласної ради Василь Касян разом з головою районної ради Миколою Собченком та головою Золотоніської райдержадміністрації Олександром Манчуком відвідали соціально-медичні установи Золотоніщини - Золотоніський та Гельмязівський психоневрологічні інтернати. Не забувають про мешканців інтернатних закладів і депутат обласної ради, керівник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксана Криницька, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Лузан та інші.

  Шановні гості поздоровили працівників і мешканців соціальних закладів з Міжнародним днем інваліда, вручили подарунки, переглянули святкові концерти, підготовлені вихованцями закладів.

  У своїх виступах гості відзначали, що Міжнародний день інвалідів - це не свято, це день вираження загальнолюдської поваги і любові до людей з обмеженими фізичними можливостями, а також від усього серця побажали всім присутнім життєвої сили і міцного здоров’я, щастя та успіхів у повсякденних справах.   

Повернутись