Категорії

Мобілізовані чоловіки відбули для проходження військової служби

 

Вчора, 3 червня Золотоніський край знову відправив команду мобілізованих чоловіків для проходження військового навчання і підготовки до участі в військових операціях на сході України.

 

Хлопців, які прибули до Золотонісько-Драбівського об’єднаного військового комісаріату, урочисто проводжали в районному будинку культури родичі та близькі, представники освітянської ниви, волонтери.

 

Звертаючись до призовників, військовий комісар Ігор Малимон, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Денисенко побажали їм берегти себе, стійко тримати всі труднощі військової служби та з честю нести звання воїна-захисника рідної землі, живими і здоровими повернутись до рідних домівок.

 

По завершенню виступів до військових звернулись представники духовенства району та міста, які благословили їх і окропили свяченою водою. Отець Олександр та отець Ярослав вручили мужнім чоловікам ікони, молитвослови та натільні хрести. А освітяни району разом з волонтерами всім військовим вручили янголів-оберегів, які виготовили учні сільських шкіл.

 

Крім того, за вже доброю традицією всі захисники поставили свої автографи на двох Державних Прапорах України: один залишиться у районі, інший, як оберіг, поїде в зону проведення АТО. На завершення заходу присутні заспівали Гімн України та сфотографувались на пам'ять. Коли чоловіки спускались зі сцени - зал аплодував їм стоячи!

 

Завдяки спільній роботі громадськості та працівників районного будинку культури військовим було влаштовано сентиментальні, але, водночас сповненні національної свідомості та гордості проводи. 

 

Повернутись