Категорії

Ми змінились

 

   22 серпня 2014 року у Золотоніському районі за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій, громадських організацій, жителів та гостей району відбулися урочистості з нагоди державних свят. Урочисті заходи розпочались з піднятті Державного Прапора України на площі біля приміщення районної ради та райдержадміністрації. У подальшому святкова хода направилась до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятнику Т.Г.Шевченка та Обеліска Слави де поклали квіти, ушанувавши Героїв минулих часів і сьогодення.

   Особливо виділялися серед учасників урочистої ходи маленькі жителі району. Дітлахи, вбрані у барвисті вишиванки, разом зі своїми батьками вітала всіх перехожих з національним святом.

   Урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України відбулись у районному будинку культури. Гостей свята зустрічали виставки дитячої творчості та народних умільців.

   Свято розпочалось з вокально-хореографічної композиції ,,День Незалежності”, яка провела присутніх у залі історичним шляхом становлення незалежної України.

    По завершенню виступу, ведучі запросили на районну сцену жителів Золотоніського району, які боронять українську землю від загарбників - Нечипоренка Олександра Вікторовича, Коваленка Євгена Миколайовича, Полішка Миколу Сергійовича, Чернієнка Олександра Васильовича, Козачка Олега Сергійовича, Галата  Петра Петровича. При виході на сцену молодих хлопців, весь районний будинок культури заполонили оплески глядачів.

   Після відкриття офіційної частини керівництво району привітало присутніх та військовослужбовців з святом 23-ої річниці Незалежності України, подарувавши захисникам Вітчизни вишиванки, бронежилети та військове спорядження.

     У минулі роки для більшості українців сьогоднішній день був буденним святом, але сьогодні, коли вся Україна змінилась - це свято одне з найголовніших. Блакитно-жовтий стяг, український гімн у житті кожного українця сьогодні відіграють велику патріотичну роль. Бачимо, як від малого до старого, тримаючи руку біля серця, співаємо наш гімн. За цей рік ми з вами дуже змінились, змогли подолати диктатуру Януковича, успішно боремось з найбільшою армією у світі, з найбільшим агресором. Українським народом пишається весь світ, нам заздрять Європа і Америка. Ми дійсно є нація українців, яким потрібно гордо піднімати голову, розправляти плечі, адже тільки ми одні можемо протистояти ворогу. Сьогодні дякуємо воїнам, які захищають територіальну незалежність держави, нашу свободу та право на життя, дякуємо жителям Золотоніського району за належну допомогу Збройним Силам України, - зазначив у своєму вітальному слові голова районної ради Валерій Саранча.            

   Не забули і про п’ятьох юнаків та дівчат, яким 24 серпня виповнюється 16 років. У зв’язку з досягненням повноліття їм було урочисто вручено паспорт громадянина України.

   За багаторічною традицією, цього дня вітали хліборобів Золотоніщини. Так почесними грамотами департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації були нагородженні керівники місцевих сільськогосподарських підприємств - Анатолій Марченко, Микола Васильченко, Василь Григорович Лисенко, Леонід Трущенко,  Олександр Журба, Людмила Лисун. Також цінними подарунками було нагороджено комбайнерів, помічників комбайнерів, механізаторів, водіїв, слюсарів, агрономів.

   По завершенню офіційної частини відбувся святковий концерт.

 

Повернутись