Категорії

Керівники району вітали ювілярів

 

 Сьогодні, голова районної ради Микола Собченко, голова райдержадміністрації Олександр Манчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв та заступник голови районної ради Валентина Ярош побували у селах Подільське і Шабельники.

   Причиною відвідування цих населених пунктів були дві радісні події. Так у селі Шабельники, куди завітали Микола Георгійович та Олександр Андрійович, свій 100-річний ювілей відзначала Пелагія Швед. Керівники району завітали до шанованої у селі жінки, щоб поздоровити її зі святом і вручити вітальну адресу від Президента України Віктора Януковича та матеріальну допомогу. Микола Собченко та Олександр Манчук від щирого серця побажали ювілярці міцного здоров’я та довголіття, душевної рівноваги, тепла і любові від рідних.

   Цього ж дня, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв та заступник голови районної ради Валентина Ярош привітали з 102-річним ювілеєм жительку села Подільське - Олену Гнатюк. Олександр Іванович та Валентина Іванівна вручили ювілярці матеріальну допомогу і квіти та висловили слова подяки за багаторічну самовіддану працю, життєву мудрість, багатий досвід, за пережиті бурхливі події воєнного лихоліття та труднощі післявоєнної відбудови.

   До привітань районних довгожителів також долучились сільські голови села Шабельники Ігор Гвоздь та села Подільське Олексій Бахмач.

Повернутись