Категорії

Керівник секретаріату Черкаської обласної ради Василь Мовчан побував у селі Гельмязів

   17 квітня цього року керівник секретаріату Черкаської обласної ради Василь Мовчан побував з робочою поїздкою у Золотоніському районі. Василь Олексійович разом з керуючим справами районної ради Сергієм Стрижаком відвідали Гельмязівську сільську раду, яка за результатами роботи у минулому році визнана переможцем районного конкурсу на кращу сільську раду та бере участь у другому етапі обласного конкурсу.

  Представника обласної ради у приміщенні органу місцевого самоврядування зустрічали сільський голова Олександр Данько та секретар сільської ради Тетяна Прудько. На початку зустрічі Олександр Олексійович ознайомив гостей з історією села, детально проаналізував соціально-економічну ситуацію, яка склалась на території сільської ради, розповів про стан розвитку освіти, медицини, культури і спорту, захисту прав та інтересів жителів на території сільської громади.

   Крім того, секретар сільської ради Тетяна Прудько ознайомила Василя Олексійовича з організаційною роботою Гельмязівської сільської ради та показала на прикладі, впровадження сучасних інформаційних технологій у роботу органів місцевого самоврядування. Сьогодні сільська рада користується у своїй роботі таким інноваційним та сучасним програмним забезпеченням, як - автоматизована система управління сільською радою та електронною системою обліку земель ,,Земля”.

   Автоматизована система управління сільською радою  дає можливість формувати та друкувати звітні форми - житлофонд № 4 сільрада, № 6 сільрада, та окремі довідки відомості-форми для Всеукраїнського перепису населення. Крім того система формує актові записи свідоцтв про смерть, про народження та про шлюб. За допомогою АСУ - сільрада полегшується робота щодо узагальнення різного роду інформаційних матеріалів щодо житла, землі, худоби, техніки, посівів.

   Під час робочої зустрічі керівник секретаріату обласної ради відвідав репетицію народного фольклорного ансамблю ,,Калина”, познайомився і поспілкувався з його учасниками.

   По завершенню робочої зустрічі Василь Олексійович відзначив добру роботу Гельмязівської сільської ради у забезпеченні розвитку села, побажав її очільникові здобутків і звершень у роботі та процвітання територіальної громади.

Повернутись