Категорії

Керівництво району взяло участь у обласних та районних заходах

  3 липня 2012 року в м. Звенигородка відбулася виїзна колегія облдержадміністрації, яку провів її голова, Герой України, депутат обласної ради Сергій Тулуб. У роботі колегії взяли участь голова обласної ради Валерій Черняк та його перший заступник Володимир Вовченко.Головним питанням порядку денного колегії стала підготовка до відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.

   4 липня 2012 року на полях біля с. Дзендзелівка Маньківського району відбулося загальнообласне свято зажинок.Учать у цих обласних заходах взяли голова районної ради Микола Собченко та голова райдержадміністрації Оксана Криницька.

   5 липня цього року на території с. Дібрівка відбулось виїзне засідання колегія по підведенню підсумків роботи Територіального управління МНС України у Черкаській області. Участь у роботі колегії взяв голова районної ради Микола Собченко.

   Цього ж дня, у приміщенні районного будинку культури голова районної ради Микола Собченко спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Іщенком привітали працівників Золотоніської споживчої кооперації з їх професійним святом. Кращим працівникам галузі було вручено Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради та цінні подарунки. Працівники районного будинку культури всім присутнім у залі подарували святковий концерт.

Повернутись