Категорії

Керівництво району не залишається осторонь життя чорнобильців та афганців

 

 12 листопада за ініціативи очільників району відбулась зустріч голови районної ради Миколи Собченка та голови районної державної адміністрації Олександра Манчука з представниками районної спілки ,,Союз-Чорнобиль” і міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані. Також у зустрічі взяли участь начальники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Інна Лузан, управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Станіслава Лобода, заступник головного лікаря центральної районної лікарні Ігор Луценко.

 Основну увагу під час засідання було приділено виконанню в районі державних програм і завдань Президента України щодо соціального захисту учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, учасників миротворчих операцій та підготовці до проведення в 2014 році у населених пунктах району Року учасників бойових дій на території інших держав.

  Крім того, голова районної спілки ,,Союз-Чорнобиль” Володимир Цимбал та голова міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані Григорій Шкурко проінформували присутніх про роботу громадських організацій у 2013 році і проблеми, які виникають у їх статутній діяльності.

  Про стан медичного і пенсійного забезпечення у районі вказаних категорій населення ознайомили учасників зустрічі  заступник головного лікаря центральної районної лікарні Ігор Луценко та начальник управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Станіслава Лобода.       

  На завершення зустрічі, Микола Георгійович та Олександр Андрійович запевнили присутніх, що районна влада і в подальшому буде сприяти та підтримувати діяльність даних громадських організацій і не залишатиметься осторонь їх проблем.

Повернутись