Категорії

Головне свято жовтня

 

    Одним із головних свят жовтня - є День працівників освіти, яке вже 19 рік поспіль відзначають у першу неділю жовтня. У переддень свята, 4 жовтня в святково прикрашеному приміщенні районного будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня працівників освіти. Цього дня вітали провідних педагогів Золотоніщини. Кращі педагогічні працівники з всіх куточків району зібрались у святковому залі районного будинку культури. Привітати педагогічний актив - вчителів, вихователів, методистів на свято прибули заступник голови районної ради Валентина Ярош та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв. У своїх вітаннях Валентина Іванівна та Олександр Іванович не скупились на теплі і добрі слова, дякували за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Особливо дякували - тринадцяти вчителям, які підготували у 2012-2013 навчальному році переможців обласного та Всеукраїнського туру предметних олімпіад та конкурсу-захисту учнівських наукових робіт Малої Академії наук України.

    Провідним педагогам Золотоніщини, заступник голови районної ради Валентина Ярош та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузєєв вручили Почесні грамоти районної ради, районної державної адміністрації та цінні подарунки.

    Подарунком для вчителів Золотоніщини стали виступи вокальних і танцювальних колективів Золотоніського району та Черкаського академічного заслуженого українського народного хору.

 

Повернутись