Категорії

Голова районної ради взяв участь у ювілейному з'їзді Української Асоціації районних та обласних рад

 

   11-14 вересня цього року в селищі міського типу Чорноморське Одеської області відбувся з’їзд та нарада-семінар для членів Української асоціації районних та обласних рад. Участь у цих заходах взяли Радник Президента України - Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук, голови територіальних громад, які є членами Асоціації, представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, провідні експерти та науковці. Проведення З’їзду було присвячене святкуванню 20-ї річниці утворення Асоціації.

   Золотоніський район на З’їзді представляв голова районної ради Микола Собченко, який разом з головою Черкаської обласної ради Валерієм Черняком від Черкаської області обрані до складу Правління Асоціації.

   У перший день роботи З’їзду відбулось засідання Правління та урочисті  заходи присвячені створенню Асоціації районних та обласних рад. Делегати у цей день обговорили основні напрями діяльності Асоціації на 2013 рік, затвердили звіт Правління, Ревізійної комісії Асоціації та розглянули ряд інших важливих питань.

   У наступні дні роботи, голови районних та обласних рад взяли участь у нараді-семінарі до порядку денного, якого було включено ряд тем актуальних для місцевого самоврядування України, ознайомились з проектами Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і Закону України ,,Про внесення змін до Закону України ,,Про органи самоорганізації населення”.

   По закінченню роботи наради-семінару, представники територіальних громад поділились досвідом діяльності органів місцевого самоврядування районного та обласного рівня і підвели підсумки своєї роботи на З’їзді та прийняли відповідні пропозиції, які у подальшому будуть направленні до вищих органів державної влади.

Повернутись