Категорії

Голова обласної ради відвідав Кропивнянський дитячий будинок для дітей шкільного віку

  У нашій державі день Святого Миколая - значиме та веселе свято. З особливим нетерпінням діти чекають цього дня, бо за стародавньою легендою саме у ніч з 18 на 19 грудня в помешкання де живуть діти приходить Чудотворець Миколай зі святковими подарунками.

  Так, 19 грудня, голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк спільно з головою районної ради Миколою Собченком та головою райдержадміністрації Олександром Манчуком побували у Кропивнянському дитячому будинку для дітей шкільного віку.

  Шановних гостей з хлібом-сіллю зустрічали керівник закладу Тетяна Філіпенко та очолювані нею педагогічний і учнівський колективи, новообраний Кропивнянський сільський голова Ніна Рябуха, актив села.

  Валерій Петрович та керівники району у теплій, невимушеній обстановці поспілкувалися з вихованцями та колективом закладу, познайомилися з умовами проживання дітей, відвідавши класні, ігрові і спальні кімнати.

  Найбільш яскравою частиною святкового дійства став казковий концерт, художні номери якого з нагоди свята підготували учні дитячого будинку.  Кожен вихованець закладу в цей день отримав від голови обласної ради, керівництва Золотоніського району та гостей солодкі подарунки.

  Вихованці закладу також не залишили Валерія Петровича без подарунку. Директор Кропивнянського дитячого будинку Тетяна Філіпова вручила Валерію Черняку портрет Миколая Чудотворця, який вишив бісером учень закладу Артем Вертицький.

 

 

Повернутись