Категорії

До уваги суб`єктів декларування та депутатів районної ради

 

Нагадуємо, що з 15 серпня 2016 року розпочала роботу система подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (електронне декларування). Відповідно рішень Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 2 ,,Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” та від 18.08.2016 № 1 ,,Про внесення змін до деяких рішень Національного агентства з питань запобігання корупції щодо функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування” робота системи електронного декларування буде проводиться в два етапи.

 

З 01 січня 2017 року розпочався другий етап декларування, який передбачає подання декларацій за звітний період з 01 січня 2017 року до 01 квітня 2017 року для всіх суб’єктів декларування передбачених Законом України ,,Про запобігання корупції”.

 

Звертаємо особливу увагу, що відповідно до підпунктів ,,б” та ,,в” пункту 1 частини першої статті 3 Закону України ,,Про запобігання корупції” до суб’єктів декларування належать: депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування.

 

Декларації суб’єктів декларування подаються шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Єдиний державний реєстр декларацій).

 

Вхід до системи Єдиного державного реєстру декларацій здійснюється за допомогою ЕЦП (електронний цифровий підпис).

 

 

Навчальне відео із заповнення декларацій у системі "Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Повернутись